Pomysły na wnętrzarskie prezenty - dla tych, co lubią ruszyć w podróż i nie tylko

boscohome.pl comment Comment: 0 Hit: 1185

Pomysły na wnętrzarskie prezenty - dla tych, co lubią ruszyć w podróż i nie tylko

Kupić prezent, który w gusta trafi, to jest sztuka. Czasem, choć znajomość nasza liczy się w latach, a nawet pamięć sięga do szkolnej ławki, kiedy stoimy przed wyborem prezentu, mamy pustkę w głowie. Co on/ona właściwie lubi? Czy to się spodoba? Rynek też nie ułatwia nam zadania, bo przecież tych wszystkich rzeczy jest jak tych mrówków. I jeszcze tu promocja, tam promocja, że człowiek sam nie wie. No nie wie i już! Za to doskonale wiecie, co możecie kupić w Bosco. A my podpowiemy Wam, dla kogo polecamy nasze produkty, kto kupuje je najczęściej. Może to coś pomoże, sprawę ułatwi? Mamy nadzieję, że tak! Zobaczcie nasz prezentownik z Boscohome.

1. Pomysł na prezent: Drewniane mapy świata - Mapy świata to jest nasz prezentowy bestseller.

Przyjmują go z apetytem wszystkie osoby, które uwielbiają podróże. A że podróżuje ludzi naprawdę wielu, a do tego każdy ze swoich wojaży jest dumny - fajnie jak te podróże znajdą dla siebie miejsce na ścianie. A do tego, jak ładnie wyglądają. I można je ładnie zaznaczyć - znacznikiem, np. w kształcie samolotu. No świetna sprawa. I jakość też!

Polecamy dla: miłośników podróży po świecie.

2. Pomysł na prezent: Drewniane obrazy

Nasze drewniane obrazy to mapy państw, miast lub łańcuchów górskich. Zajmują mniej miejsca, niż mapy świata, więc mogą być lepszym prezentem, jeśli obawiacie się, że np. znajomi niekoniecznie będą chcieli mieć dużą mapę w salonie. Do wyboru jest każde miasto, wyspa, wieś, państwo, łańcuch górski - możecie złożyć u nas specjalne zamówienie. To kolejny atut: wszak to wybór personalizowany.

Polecamy dla: lokalnych patriotów, ekspatów, miłośników wspinaczki wysokogórskiej, podróżników i ludzi, którzy mają swoje miejsce na ziemi. Lub kilka.

3. Pomysł na prezent: Drewniane zegary

Drewniane zegary to inny kierunek. Tym razem nie mówimy o podróżnikach: a w zasadzie, nie tylko o nich, bo tak naprawdę świetnie korespondują z naszymi obrazami i mapami, tworząc fajne zestawy i pięknie urządzoną ścianę. Zegary w drewnie, z geometrycznym wykończeniem, będą wspaniałym prezentem pasującym do wielu wnętrz.

Polecamy dla: miłośników designu, domatorów, entuzjastów drewna, natury i ekologii. No i dla podróżników również :)

4. A może voucher?

W naszej ofercie znajdziecie też voucher - idealny na prezent, kiedy wiecie, że coś się spodoba, ale nie wiecie dokładnie co. Miasto - ale jakie? Mapa świata - ale jaki kolor? Łańcuch górski - ale który ten najulubieńszy? Wybierzcie voucher z intencją prezentową: nie będzie bezosobowo i bez pomysłu, a jednocześnie ryzyko wpadki jest minimalne. Prawda, że pomyśleliśmy o wszystkim? :)

W Boscohome kupisz prezent na każdą okazję: Urodziny, imieniny, pod choinkę, na parapetówkę i jako inspirację do podróży marzeń. Podpowiadamy więc skromnie, że wybór jest: a wszystko w fajnej jakości i dzieło wyłącznie naszych rąk. Jeśli macie jakieś pytania, wątpliwości, liczycie na indywidualne zamówienie - skontaktujcie się z nami. Nie zawiedziecie się, możemy Wam zagwarantować!

Leave your comment

niedziela poniedziałek Wtorek Środa Czwartek piątek sobota January February March April May June July August September October November December

1

2