Drewniane Mapy Świata Klasyczne
6
5
4
3
2
1

Konfigurator

Drewniana Mapa Świata 

Dodatki do Map

WIĘCEJ

Drewniane Obrazy line Art

Drewniane Mapy Miast

Drewniane mapy miast
2
1
6
5

Sprawdź

Drewniane Mapy Miast i Państw

WIĘCEJ

    

Drewniane mapy świata

Drewniana mapa świata oferowana w naszym sklepie internetowym to wspaniała dekoracja, która wpisze się w każdy rodzaj wnętrza domowego, gabinetu czy reprezentacyjnej części firmy. Mapa świata na ścianę drewniana dostępna jest w różnych wariantach kolorystycznych i rozmiarowych. Wyróżniamy także odmienne grubości, dzięki czemu dopasujesz swoją mapę do charakteru pomieszczenia oraz jego wymiarów.

Drewniane mapy świata na ścianę są wykonywane z najwyższej jakości materiałów. Widoczne detale powstają dzięki użyciu innowacyjnej technologii, opierającej się na wypalaniu laserowym. Nasze produkty cechują się dużą trwałością i odpornością na uszkodzenia, co uzyskaliśmy dzięki zastosowaniu budulca o idealnej fakturze oraz usłojeniu drewna. Zachęcamy do poznania rozmaitej oferty wyjątkowych map świata drewnianych.

Drewniana mapa świata na ścianę 3D – łatwy montaż

Montaż naszych map jest bardzo prosty. Do każdej zamówionej mapy świata na ścianę 3D dołączamy specjalny szablon oraz instrukcję, dzięki czemu instalacja zajmie Ci zaledwie kilkanaście minut.

Szablon ten znacznie ułatwia prawidłowe i równe przyklejenie mapy do ściany oraz rozmieszczenie poszczególnych elementów w odpowiedni sposób. Szablon należy przymocować do ściany za pomocą taśmy malarskiej.

Części mapy najlepiej przykleić klejem montażowym (Mamut, Pattex). Przy braku pewności, czy pojedyncze kontynenty, a szczególnie wyspy zostały umiejscowione na ścianie we właściwych odległościach, warto skorzystać z szablonu – z nim montaż staje się bardzo prosty.

Drewniana mapa świata na ścianę – oferta sklepu

W prezentowanym asortymencie znajdują się mapy świata na drewnie z granicami państw, bez granic oraz z granicami i nazwami poszczególnych krajów. Jesteśmy w stanie wykonać również mapy na specjalne zamówienia. W stałej ofercie znajdują się:

  • mapy świata – idealne dla podróżników, miłośników pięknych dekoracji oraz naturalnego wykończenia wnętrza,

  • mapy Europy – szczegółowa mapa ukazująca wszystkie kraje Europy to również zjawiskowa ozdoba ścienna, a także element edukacyjny,

  • mapy dla dzieci – to niezwykle atrakcyjna forma puzzli drewnianych, ukazujących mapę świata lub Polski. Wykładane elementy są na tyle duże, że mogą z nich korzystać również młodsze dzieciaki.

Proponowane mapy świata i Polski z drewna to idealny sposób na naukę przez zabawę. Nasza firma to nie tylko drewniane mapy świata, tworzymy również mapy miast, ozdoby czy dekoracje, a także akcesoria edukacyjne. Wszystkie nasze produkty wykonane są od początku do końca w Polsce - od projektu do wykonania.

Kupując u nas masz pewność, że nigdzie indziej nie znajdziesz takiego samego wzoru.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password