Drewniana Mapa Świata 3D

Drewniana Mapa Świata 3D

Drewniane Panoramy Gór

Klasyczne Drewniane Mapy Świata

Klasyczne Drewniane Mapy Świata

Drewniane Mapy Świata Klasyczne
6
5
4
3
2
1

Konfigurator

Drewniana Mapa Świata Na Ścianę

Drewniane dodatki to idealny sposób na uzupełnienie drewnianych map świata i podkreślenie ich estetyki. Można zastosować różne elementy, takie jak drewniane pinezki, samoloty, statki.

WIĘCEJ

Drewniane Zegary Na Ścianę

Drewniane Obrazy Geometryczne

Drewniane mapy miast
2
1
6
5

Sprawdź

Drewniany plakat z mapą miasta

Drewniane Mapy Miast i Państw. Boscohome zaczęło się od drewnianych posterów z mapami miast. Jest to wspaniała alternatywa dla zwykłych plakatów czy obrazów. Trójwymiarowy efekt warstwowej mapy dowolnejgo miejsca na naszej planecie jest świetnym dodatkiem do każdego wnętrza ale także świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej Ci osoby.

WIĘCEJ

WOODEN WORLD MAPS

Drewniana Mapa Świata - wyjątkowe drewniane dekoracje do domu i firmy


Drewniana Mapa Świata - Dekoracje ścienne z charakterem do domu i firmy

Drewniana mapa z drewna oferowana w naszym sklepie internetowym to wspaniała dekoracja, która wpisze się w każdy rodzaj wnętrza domowego, gabinetu czy reprezentacyjnej części firmy. Mapa świata na ścianę dostępna jest w różnych wariantach kolorystycznych i rozmiarowych. Wyróżniamy także odmienne grubości, dzięki czemu dopasujesz swoją mapę do charakteru pomieszczenia oraz jego wymiarów.

Drewniana mapa na ścianę są wykonywane z najwyższej jakości materiałów. Widoczne detale powstają dzięki użyciu innowacyjnej technologii, opierającej się na wypalaniu laserowym. Nasze produkty cechują się dużą trwałością i odpornością na uszkodzenia, co uzyskaliśmy dzięki zastosowaniu budulca o idealnej fakturze oraz usłojeniu drewna. Zachęcamy do poznania rozmaitej oferty wyjątkowych map świata z drewna.

3D WOODEN WORLD WALL MAPS - EASY ASSEMBLY

Mapa z Drewna na ścianę 3D – łatwy montaż


Montaż naszych drewnianych map to świetna zabawa

Montaż naszych map jest bardzo prosty. Do każdej zamówionej mapy świata na ścianę 3D dołączamy specjalny szablon oraz instrukcję, dzięki czemu instalacja zajmie Ci zaledwie kilkanaście minut.

Szablon ten znacznie ułatwia prawidłowe i równe przyklejenie mapy do ściany oraz rozmieszczenie poszczególnych elementów w odpowiedni sposób. Szablon należy przymocować do ściany za pomocą taśmy malarskiej.

Części mapy najlepiej przykleić klejem montażowym (Mamut, Pattex). Przy braku pewności, czy pojedyncze kontynenty, a szczególnie wyspy zostały umiejscowione na ścianie we właściwych odległościach, warto skorzystać z szablonu – z nim montaż staje się bardzo prosty.

WOODEN WORLD MAP - FOR TRAVEL ENTHUSIAST

Mapa z Drewna na ścianę – oferta sklepu


W prezentowanym asortymencie znajdują się mapy świata na drewnie z granicami państw, bez granic oraz z granicami i nazwami poszczególnych krajów. Jesteśmy w stanie wykonać również mapy na specjalne zamówienia. W stałej ofercie znajdują się:

mapy świata – idealne dla podróżników, miłośników pięknych dekoracji oraz naturalnego wykończenia wnętrza,

mapy Europy – szczegółowa mapa ukazująca wszystkie kraje Europy to również zjawiskowa ozdoba ścienna, a także element edukacyjny,

mapy dla dzieci – to niezwykle atrakcyjna forma puzzli drewnianych, ukazujących mapę świata lub Polski. Wykładane elementy są na tyle duże, że mogą z nich korzystać również młodsze dzieciaki.

Proponowane mapy świata i Polski z drewna to idealny sposób na naukę przez zabawę. Nasza firma to nie tylko drewniane mapy świata, tworzymy również mapy miast, ozdoby czy dekoracje, a także akcesoria edukacyjne. Wszystkie nasze produkty wykonane są od początku do końca w Polsce - od projektu do wykonania.

Kupując u nas masz pewność, że nigdzie indziej nie znajdziesz takiego samego wzoru.

Wooden accessories and decorations are products that Boscohome specializes in.

Drewniane dodatki, ozdoby to produkty, które są specjalizacją Boscohome


I cieszymy się bardzo, bo to tego produktu, jak do żadnego innego w naszym sklepie, mamy szczególny sentyment. To od niego wszystko się zaczęło, to dzięki niemu powstało Bosco Home, to mapa była pierwszym produktem, który u nas zamawialiście. Od tego czasu zmieniło się wiele, a produktów przybyło: w końcu drewniana mapa świata jest dostępna u nas i w wersji klasycznej, i w 3D, i w fornirze nawet. Więcej! Drewniana mapa świata ma u nas dodatki - znaczniki, w wielu kształtach i kolorach, które możecie do naszych map dołączyć.


Czy to koniec? Jesteśmy przekonani, że nie, że jeśli chodzi o drewniane mapy świata, nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa :) Inne nasze produkty? Oczywiście drewniane mapy miast i państw - w sam raz wtedy, kiedy macie swoje ulubione miejsca, gdzie są Wasze drugie domy, gdzie często lubicie wracać. Często wybieracie również drewniane mapy polskich miast, może jako wspomnienie miejsc rodzinnych, czy oznaczenie miasta ukochanego? Nie ma u nas drewnianej mapy miasta lub państwa, wyspy czy mniejszej miejscowości, którą widzielibyście na swojej ścianie? Nie ma problemu, dla nas nie ma ograniczeń - dajcie nam znać, stworzymy taką. Specjalnie dla Was! Co więcej? Drewniane panoramy gór, mandale, monstery i edukacyjne produkty dla dzieci. Lubimy drewniane dodatki i nie tylko podróże nam w głowie. Szukasz ozdoby pokoju dziecięcego, drewnianej zabawki? A może lubisz drewniane dodatki, lubisz rośliny i naturę?


Nasz asortyment się rozrasta, ale zawsze idzie w jednym kierunku - w kierunku drewna, ekologii, rzeczy ręcznie robionych i niepowtarzalnych.

Takich, które nie są masową produkcją, nie pochodzą z krajów azjatyckich i są piękne same w sobie. Po prostu lubimy drewno, ale już chyba wspominaliśmy, prawda? Właśnie dlatego oferujemy Wam drewniane dodatki do wnętrz. Wszystkie takie nasze, starannie wykonane, ekologiczne, dopracowane w szczegółach, przemyślane i wypróbowane. Takie, jakie nie tylko widzielibyśmy na ścianach we własnym domu, ale i takie, które posiadamy, które dajemy w prezentach swoim bliskim. Wszystkie wykonane przez nas - małą, polską firmę, która lubi się w drewnie i lubi się we wnętrzach. Jeśli również, tak jak i my, wolisz drewno niż plastik, lepiej czujesz się w drewnie niż w połysku, a do tego kochasz naturę, podróże i piękne przedmioty, z pewnością znajdziesz w Bosco coś dla siebie. I przy okazji wspierasz lokalną firmę i polską gospodarkę. I mamy nadzieję, że o tym wiesz!


Kim jesteśmy?

Za Bosco stoją ludzie, którzy lubią dłubać w drewnie, którzy lubią tworzyć piękne przedmioty. Lubią też podróże, lubią góry i lubią powroty do domu, do swojego łóżka, swojej kuchni i kawy, która smakuje tak dobrze tylko w tych czterech ścianach. Kim nie jesteśmy? Nie udajemy wielkiej firmy, nie jesteśmy zbyt medialni, mało o nas poczytacie w mediach społecznościowych - na co dzień chcemy po prostu wykonywać dobrze swoją pracę. I mamy nadzieję, że to Wam wystarczy :) Drewniana mapa świata? Jak widać, dla nas to dopiero początek. Coś, od czego zaczęliśmy, ale na czym nie skończyliśmy. Drewniane dodatki, ozdoby wnętrz to produkt, który jest specjalizacją Bosco. U nas wszystko zaczyna i kończy się w drewnie. I to nie zmieni się u nas z pewnością :) Zapraszamy do zakupów, zapraszamy do obserwowania nas w mediach społecznościowych, gdzie informujemy o nowościach i promocjach. Będzie bosco!

boscohome pomaga, radzi, inspiruje