Moglibyśmy godzinami o naszej miłości do podróży dalekich i bliskich. Moglibyśmy godzinami o miłości do drewna, do rzeczy prostych i ekologicznych, o miłości do wnętrz i do designu. Mogliśmy o jakości i doświadczeniu, o latach na rynku, o pracy ludzkich rąk.

O tym jednak mówią przecież wszyscy.

Nie wiemy, czy nasze produkty są tańsze od innych. Wiemy jednak, że są wykonane w szczegółach, do których odwzorowywania przywiązujemy wielką wagę. Wiemy też, że są zrobione w 100% w Polsce - od materiału, po produkcję. Wiemy też, że zachwycają solidnym wykonaniem. I to są te trzy rzeczy, które być może wyróżniają nas wśród innych. Być może, bo przechwalać się nie lubimy, a do tego nie uważamy, że jako jedyni robimy robotę. Może więc też naszym atutem jest jakaś uczciwość, niezbyt wielka nachalność naszego marketingu?

BOSCOhome to grupa ludzi, którzy lubią bawić się w drewnie. Lubią też rzucić wszystko i wziąć taksówkę na najbliższe lotnisko. Obok podróży lubimy też nasze fotele i kawę we własnym kubku. Lubimy wrócić z daleka i zrzucić zdjęcia na dysk. W BOSCO łączymy więc nasze zajawki i koniki, prowadząc biznes, który pozwala na dłubanie i pozwala na zakup biletów. I za to właśnie go lubimy

Zapraszamy. Będzie bosco!

Drewniana Mapa Świata

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password