Drewniana mapa miasta: Londyn | boscohome.pl

Drewniana mapa miasta: Londyn

105.68 zł

Drewniany dwuwarstwowy obraz - mapa wykonana ze sklejki brzozowej oraz siatki ulic wykonanej z tektury introligatorskiej - wycinana laserowo. 

W przypadku miast na obrazie umieszczamy centrum miasta lub jego najciekawszy fragment, w przypadku państw i wysp na mapie widoczne jest całe państwo oraz główne drogi, autostrady. Zawsze dbamy o to aby kompozycja obrazu byłą ciekawa - sprawdź jak wyglądają nasze gotowe miasta. 

Nasze mapy dostępne są w następujących wymiarach:

32 x 32 cm, 30 x 40 cm (poziomo lub pionowo), 50 x 70 cm (poziomo lub pionowo)

Dostępne w kolorach:

naturalny: naturalna sklejka brzozowa, dąb jasny, dąb złocisty, dąb rustykalny, wenge.

Jeżeli chcesz zamówić mapę innego miasta przejdź do naszego konfiguratora:

WYBIERZ DOWOLNE MIASTO

Size :
Kolor tła :

  • Naturalny

  • Dąb jasny

  • Dąb złocisty

  • Dąb rustykalny

  • Wenge
Rama :

 

Gwarantujemy bezpieczne płatności

 

Nasze paczki dostarcza firma DPD

 

Masz 14 dni na zwrot produktu

Wyjątkowy drewniany obraz przedstawiający bardzo szczegółową mapę Londynu oraz współrzędne geograficzne.

Mapy dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach dzięki czemu dopasujesz swoją mapę do charakteru pomieszczenia i jego wymiarów. Dostępne są mapy kontynentów, państw, miast oraz dowolnego regionu. Jesteśmy w stanie wykonać również mapy na specjalne zamówienie.

Mapa składa się z dwóch warstw - wysokiej jakości naturalnej sklejki brzozowej oraz wyciętej laserowo siatki ulic wykonanej z tektury introligatorskiej nadającej całości przestrzenny charakter.

Nasza firma to nie tylko drewniane mapy miast, wykonujemy również mapy świata, ozdoby czy dekoracje a także akcesoria edukacyjne.

Wszystkie nasze produkty wykonane są od początku do końca w Polsce - od projektu do wykonania. Kupując u nas masz pewność, że nigdzie indziej nie znajdziesz takiego samego wzoru.

obrazy mapy miast

Drewniana mapa w naturalnej oprawie

Zamawiając naszą mapę już nie musisz martwić się o oprawę. Istnieje możliwość wyboru ramy w dowolnym kolorze z naszej palety. Ramy wykonywane są z naturalnego drewna sosnowego. 

Farba, której używamy do malowania map to bezzapachowa bejca na bazie wody, dzięki czemu nasze produkty są bezpieczne także dla alergików. Znudziły Ci się zwykłe, płaskie ozdoby na ścianę i szukasz czegoś oryginalnego? Nasze mapy to niebanalna i efektowna alternatywa dla obrazów, naklejek i plakatów. W ofercie posiadamy różne grubości, wymiary i kolory, które łatwo dopasować do każdego wystroju. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego wzoru, koloru oraz wielkości – zachęcamy do kontaktu.

obrazy miast drewno

Drewniane Mapy Świata

Data sheet

Marka
boscohome
Gwarancja
24 miesiące
Kraj produkcji
Polska
Opakowanie
opakowanie tekturowe
Size
32x32cm, 30x40cm, 50x70cm
Grubość materiału
3mm + 2mm
Kolory
naturalny, dąb jasny, dąb złocisty, dąb rustykalny, dąb średni, wenge
Materiał
Sklejka brzozowa FSC
Kolory ramy
naturalny, dąb jasny, dąb złocisty, dąb rustykalny, dąb średni, wenge

Related products

(16 other products in the same category)

Drewniana mapa miasta: Amsterdam

105.68 zł
Drewniany dwuwarstwowy obraz - mapa wykonana ze sklejki brzozowej oraz siatki ulic wykonanej z tektury introligatorskiej - wycinana laserowo.  W...