DREWNIANY OBRAZ - DOWOLNE MIASTO, PAŃSTWO, WYSPA - KONFIGURATOR

229.00 zł
Tax included
Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem ceny aktualnej: 229.00 zł

Drewniany dwuwarstwowy obraz - mapa wykonana ze sklejki brzozowej oraz siatki ulic wykonanej z tektury introligatorskiej - wycinana laserowo. 

W przypadku gotowych map zawsze dbamy o to aby kompozycja obrazu była ciekawa - sprawdź jak wyglądają nasze gotowe obrazy. W przypadku tego kreatora inwencja twórcza należy do Ciebie - zalecamy na obrazie umieszczać centrum miasta lub jego najciekawszy fragment.

Nasze mapy dostępne są w następujących wymiarach:

32 x 32 cm, 30 x 40 cm (poziomo lub pionowo), 50 x 70 cm (poziomo lub pionowo)

Dostępne w kolorach:

naturalny: naturalna sklejka brzozowa, dąb jasny, dąb złocisty, dąb średni, dąb rustykalny, wenge.

Jeżeli chcesz zamówić mapę świata przejdź do naszego konfiguratora:

MAPY ŚWIATA

Wybierz miejsce
Size :
Kolor tła :

  • Naturalny

  • Dąb jasny

  • Dąb złocisty

  • Dąb średni

  • Dąb rustykalny

  • Wenge
Rama :
Quantity

    Available: 
 

Gwarantujemy bezpieczne płatności

 

Nasze paczki dostarcza firma DPD

 

Masz 14 dni na zwrot produktu

Miasto jak ze snów. Rajska wyspa, do której ciągle wracamy stopami i myślami. Państwo, w którym się urodziliśmy, choć nasze drogi zaprowadziły nas daleko, choć nasze życie toczy się gdzie indziej. A może to marzenie, jeszcze niedoścignione, o podróży do miejsca, które jest naszym celem? Gdziekolwiek są Twoje wspomnienia i marzenia, niech będą blisko. Czemu nie na ścianie?

drewniana mapa miasta

Ulubione. Najulubieńsze. London. LA. Chicago. Bagdad. Łódź. Miasto, do którego możesz wracać bez końca - również myślami. Miasto, które zauroczyło i pochłonęło. Miasto z podróży, miasto z dzieciństwa, miasto, które jest dla Ciebie ważne. A może nawet kilka miast, które tworzą Twoją historię, Waszą historię, historię Waszej rodziny? Z naszym konfiguratorem zaprojektujesz dowolne miasto na świecie. A może państwo, wyspę? Cokolwiek przychodzi Ci teraz na myśl, gdziekolwiek jest Twoje miejsce na ziemi - możesz mieć jego mapę. W drewnie, w szczegółach, w widocznym miejscu, w swoim domu.

Czy to nie świetny pomysł również na prezent?

drewniana mapa miasta

Drewniana mapa państw, drewniana mapa miasta czy wyspy to dodatki, dzięki którym w Twoim domu jest naprawdę…bosco. Wiesz, tak po Twojemu, tak w klimacie i z fajnym, podróżniczym zacięciem. Tak, że ktokolwiek Was odwiedzi - wie już, co i jak, o co gospodarza zapytać i co w duszy gra. Nasze mapy to też miłość do drewna, do rzeczy ponadczasowych, do designu, który nie tylko ładnie wygląda, ale jest też czymś więcej. Dopracowane w szczegółach, wykonane w naszym kraju przez grupę pasjonatów, którzy sami takie mają w domu - nasze mapy to produkt, który pasuje do podróżników jak ulał. No i wspiera też nasze, prywatne podróże ;)

drewniana mapa miasta warszawa

Zaprojektuj swoją mapę - państwa, miasta, wyspy, miejscowości, wsi nawet. Wybierz wielkość, wybierz kolor mapy i kolor ramy, wybierz napis. Stwórz projekt, który spełni Twoje wymagania. I marzenia oczywiście!

Każda mapa jest niepowtarzalna. Potrafi łódkować, bo drewno cały czas pracuje. Różnie też wsiąka farbę, przez co efekt końcowy jest wyjątkowy - w końcu nie jest to rzecz produkowana masowo. I mamy nadzieję, że to jest fajne :)

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password