Pinezki do Drewnianej Mapy Świata | boscohome.pl | Ręcznie robione w Polsce

Znaczniki do Drewnianej Mapy Świata - 28 sztuk pinezki

15.44 zł

Zestaw 28 sztuk drewnianych pinezek o wymiarach 15 mm i grubości 3 mm – dostępne są w pięciu kolorach. Skomponuj swoją Drewnianą Mapę Świata. 

Color :

  • Naturalny

  • Dąb jasny

  • Dąb złocisty

  • Dąb średni

  • Dąb rustykalny

  • Wenge

 

Gwarantujemy bezpieczne płatności

 

Nasze paczki dostarcza firma DPD

 

Masz 14 dni na zwrot produktu

Może to być pinezka, może to być wykałaczka, może to być guma balonowa czy kawałek plasteliny. Może to być też drewniany znacznik, idealnie pasujący do mapy, który pokaże odwiedzone miejsca w sposób nie tylko nie pozostawiający wątpliwości, ale i elegancki, piękny i pasujący do całości. Samoloty, balony, żaglówki, pinezki - Ty wybierasz rodzaj i kolor. A potem zaznaczasz, zaznaczasz, zaznaczasz. I cieszysz się każdym zaznaczeniem ;)

W skład zestawu wchodzi 28 sztuk drewnianych pinezek o wymiarach 15 mm i grubości 3 mm – dostępne są w pięciu kolorach: naturalny, dąb jasny, dąb złocisty, dąb rustykalny, wenge.

Ciekawy efekt można uzyskać poprzez łączenie np. jasnych pinezek i ciemnej mapy lub odwrotnie – ostateczny efekt zależy od Ciebie. Drewniane pinezki do mapy zamontujesz za pomocą taśmy montażowej dostępnej w każdym sklepie budowlanym, możesz też użyć kleju typu vikol.

Data sheet

Marka
boscohome
Gwarancja
24 miesiące
Kraj produkcji
Polska
Opakowanie
opakowanie tekturowe
Kolory
naturalny, dąb jasny, dąb złocisty, dąb rustykalny, dąb średni, wenge
Materiał
Sklejka brzozowa FSC
Grade 
Karolina 04/22/2022

Znaczniki ok

Fajny pomysł na zaznaczenie miejsc. Przydałoby się więcej wzorów

Grade 
Kasia 03/30/2022

Pinezki

Pinezki dość dobrze wykonane, kolor lekko przezroczysty wenge. Natomiast klej w ogóle nie trzyma. Nie pomogło nawet odtłuszczenie mapy. Albo stara, zleżała taśma albo ogólnie kijowa.. Trzeba zdecydowanie nad tym popracować.. wolałbym w ogóle bez taśmy kupić niż teraz się męczyć ze zdrapywaniem i kleić pinezki na klej..

Write a review

You might also like

Related products

(10 other products in the same category)