DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE POLSKI PRZY ZAMÓWIENIACH OD 250 ZŁ

drewniane mapy dowolnego miejsca na ziemi

Boscohome to firma, która powstała z pasji do naturalnego materiału, jakim jest drewno i chęci wykorzystania go w nietuzinkowy sposób. W dobie wszechobecnego plastiku i innych sztuczności uważamy, że drewno zawsze się obroni i pozostanie ponadczasowe.

Drewniane mapy Boscohome powstają w całości w Polsce, od projektu aż do wykonania najmniejszych i najbardziej wymagających elementów. Materiały, z których wykonujemy mapy, dostarczane są od polskiego producenta.

Cięcie laserem pozwala na odwzorowanie danej mapy z niezwykłą precyzją. Zależy nam, aby każdy wychodzący spod naszych rąk projekt był skrupulatnie wykończony, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i mamy nadzieję, że przekonasz się o tym osobiście, kiedy zdecydujesz się na zakup drewnianej mapy świata, Europy lub wybranego miasta. Drewniana mapa będzie oryginalną dekoracją ściany w Twoim domu, w biurze lub w szkole. Niezależnie od tego gdzie się znajdzie, pozwoli spojrzeć na świat z innej perspektywy.

Oprócz wartości czysto estetycznych i dekoracyjnych, nasze mapy pobudzają zmysł podróżowania – przy porannej kawie, spoglądając na do tej pory pustą ścianę, na której nagle pojawił się cały świat albo chociaż Europa – szybko obmyślisz cel nowej podróży! O zaletach drewnianych map moglibyśmy długo, zapraszamy więc do zapoznania się ze szczegółową ofertą i poczytania czegoś więcej na ich temat i wyboru najlepszej opcji dla siebie. Koniecznie sprawdź naszą ofertę skierowaną do dzieci – drewnianą mapę świata z wyciąganymi elementami, która oprócz elementów stanowiących kontynenty, zawiera figurki zwierząt! Albo drewnianą mapę Polski – puzzle z wygrawerowanymi nazwami województw i ich stolic.

Oprócz map mamy w swojej ofercie stylowe dekoracje na ścianę – wycinane drewniane obrazy i wyjątkowe mandale. Proponujemy też drewniane figurki dinozaurów oraz figurki zwierząt – niezastąpione w sensorycznych zabawach z dziećmi, ale sprawdzą się też w różnego rodzaju projektach handmade, np. scrapbookingu.

Zapraszamy do skorzystania z naszego konfiguratora map świata:

Konfigurator