1525.jpg

Drewniana Mapa Świata

Nasza drewniana mapa świata to wspaniała dekoracja, która wpisze się w każdy rodzaj wnętrza domowego, gabinetu czy reprezentacyjnej części firmy. Mapy dostępne są w różnych kolorach,rozmiarach i grubości dzięki czemu dopasujesz swoją mapę do charakteru pomieszczenia i jego wymiarów.

Dostępne są mapy z granicami państw, bez granic oraz z granicami i nazwami poszczególnych krajów. Jesteśmy w stanie wykonać również mapy na specjalne zamówienia.

Drewniane Mapy Świata ze sklejki

Montaż naszych map jest dziecinnie prosty. Do każdej zamówionej mapy świata dołączamy specjalny szablon oraz instrukcję dzięki któremu montaż zajmie Ci kilkanaście minut. Szablon przyklejamy tymczasowo do ściany za pomocą taśmy malarskiej a następnie przyklejamy do ściany poszczególne kontynenty i wyspy.

Nasza firma to nie tylko drewniane mapy świata, wykonujemy również mapy miast, ozdoby czy dekoracje a także akcesoria edukacyjne. Wszystkie nasze produkty wykonane są od początku do końca w Polsce - od projektu do wykonania. Kupując u nas masz pewność, że nigdzie indziej nie znajdziesz takiego samego wzoru.

Drewniana Mapa Świata na ścianę 3D

Znudziły Ci się zwykłe, płaskie ozdoby na ścianę i szukasz czegoś oryginalnego? Nasze mapy to niebanalna i efektowna alternatywa dla obrazów, naklejek i plakatów. W ofercie posiadamy różne grubości, wymiary i kolory.

Drewniana Mapa Świata - montaż

Do każdej mapy świata dołączamy szablon montażu ułatwiający przyklejenie mapy do ściany oraz rozmieszczenie poszczególnych elementów. Szablon należy przymocować do ściany za pomocą taśmy malarskiej. Elementy mapy najlepiej przykleić klejem montażowym (Mamut, Pattex).

Wszystkie wzory map dostępne w naszym sklepie zostały zaprojektowane w naszej pracowni. Kupując mapy u nas masz pewność, że nigdzie nie znajdziesz takiego samego wzoru. 

494.jpg

Prezent na każdą okazję i dla każdego

Przywiązanie do detali, trwałość, piękny wygląd i możliwość samodzielnego złożenia sprawiają, że Drewniana Mapa Świata to prezent na każą okazję. Jej składanie to wspaniała okazja, by miło spędzić czas i oczywiście porozmawiać o przyszłych podróżach.

100% Made in Poland

Wszystkie nasze produkty są wykonane w 100% w naszej pracowni we Wrocławiu. Używamy materiałów pochodzących od polskich producentów. 

Co znajdziesz w paczce od nas?

Kupując naszą mapę świata w przesyłce znajdziesz: instrukcję montażu, mapę składającą się z wszystkich kontynentów oraz największych wysp, specjalny szablon w formacie 1:1 umożliwiający łatwy montaż mapy.

Oferowany przez nas produkt posiada trzy wersje językowe: polski, angielski oraz niemiecki. Na specjalne zamówienie możemy wyprodukować mapę w dowolnym języku. Dodatkowo na naszej stronie znajdziesz dodatkowe elementy, które wzbogacą Twoją mapę. Dodatkowo możesz zakupić różę wiatrów w wybranym rozmiarze, pinezki dzięki którym zaznaczysz na mapie miejsca, w których byłeś lub planujesz odwiedzić, nazwy oceanów, samoloty i łodzie do umieszczenia na mapie. 

Technologia laserowa

Dzięki technologii laserowej, którą wykorzystujemy do produkcji map nasze produkty wykonane są niezwykle precyzyjnie. 

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password