DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE POLSKI PRZY ZAMÓWIENIACH OD 250 ZŁ

Właśnie skończyliście kilkumiesięczny remont mieszkania, wszystkie meble już na swoim miejscu, ale czegoś tu jeszcze brakuje. Ściany wydają się puste, nudne i bez wyrazu. Jednak ich odpowiednie zagospodarowanie wymaga zmysłu estetyki i dużej wnętrzarskiej wyobraźni, inaczej we wnętrzu może zapanować chaos aranżacyjny. Co w takim przypadku najlepiej zrobić? Oto kilka prostych pomysłów, które sprawdzą się w każdym wnętrzu!


jak urządzić mieszkanie

Rośliny doniczkowe

To uniwersalny i ponadczasowy element aranżacji wnętrz. Pasują do każdego wnętrza – bez względu na jego styl i kolorystykę. Roślin nigdy za wiele! Idealnie wypełnią każdą pustą przestrzeń Waszego domowego zacisza, także tą na ścianach :) Oprócz funkcji dekoracyjnej rośliny pełnią również praktyczną rolę - przede wszystkim oczyszczają powietrze z toksyn i poprawiają nasze samopoczucie.

dekoracje do wnętrz

Postaw na drewno

Drewno to efektowny dodatek, który ociepla wnętrze i nadaje mu niepowtarzalny klimat. Dzięki bogactwu kolorów i wzorów doskonale dopasuje się do każdego stylu wnętrza - od skandynawskiego, poprzez nowoczesny, po minimalistyczny. Takim drewnianym dodatkiem może być mapa świata, która przełamie surowy charakter ścian i sprawi, że pomieszczenia będą bardziej przytulne.

drewniana mapa świata